Kariéra v Cabtechu

Do našeho týmu přijmeme nové členy.
Staň se naším kolegou na nadcházející podzimní sezónu…

Volné pozice v Cabtechu

Náplň práce

· Zajišťuje proces opravy jízdních kol včas a v souladu s předpisy

· Dodržuje standardy výrobců

· Ověřuje provedení opravy testovací jízdou

· Vede evidenci o provedených opravách a prohlídkách jízdního kola

· Zodpovídá za svoji práci svému nadřízenému, vedoucímu servisu, majiteli.

Všeobecné požadavky

· Vyučení v oboru se strojní zaměřením

· Praxe v oboru minimálně 2 roky podmínkou

· Manuální zručnost

· Ochota učit se nové věci

· Spolehlivost, pečlivost a odpovědnost

· Zkušenosti s opravami kol Cannondale, Specialized výhodou

Odborné požadavky

· Řidičský průkaz sk. B

· znalost práce na PC vítána

Nabízíme

· Velmi dobré platové ohodnocení

· Systém pravidelného kvalifikovaného školení

· Zázemí stabilní a silné české společnosti

· Možnost kariérního růstu a osobního rozvoj

Asistent/ka u nás:

  • zajišťuje kompletní podporu manažera a fungování kompletního střediska
  • poskytuje asistenční servis při jednáních
  • připravuje podklady pro jednání a porady, zpracování zápisů
  • vyřizuje provozní objednávky
  • pomáhá při tvorbě prezentací a reportů
  • komunikuje napříč společností a s dalšími partnery

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC – MS Office (Outlook, PowerPoint, Excel, Word)
  • proaktivitu, vstřícný přístup a ochotu se učit
  • pečlivost, svědomitost, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní úroveň angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • příležitost kariéry v dynamickém prostředí skupiny Cabtech
  • zajímavou práci v profesionálním týmu
  • profesní rozvoj
  • širokou škálu benefitů – sickdays, osobní volno a další možnost čerpání volna, slevy na produkty a služby

Přijímací technik/čka, zástupce/kyně vedoucího servisu

Pracovní náplň:

– příjem a výdej jízdních kol na servis
– fakturace
– zajištění záručního a pozáručního servisu
– zastupování vedoucího servisu

Požadujeme:

– vzdělání minimálně SŠ, technického směru
– dobré řídící a organizační schopnosti
– řidičský průkaz sk. B
– práce na PC

Nabízíme:

– odborné zapracování
– zajímavou práci s možností odborného růstu
– dobrý pracovní kolektiv
– nástup ihned

Zaměstnanecké benefity:
– Mobilní telefon
– Zdravotní volno/sick days
– Firemní akce
– Zahraniční pracovní cesty

Tuto pozici momentálně neobsazujeme.

Pro více informací nás kontaktujte přes formulář